ÜRÜNLERİMİZ

BİYOGÜVENLİK KABİNİ (Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri) Class 2B

 

Tip B2 Biyogüvenlik Kabinleri, Biyogüvenlik Seviye 1, 2 veya 3 muhafaza gerektiren maddeler gibi tehlikeli partiküllerden personel, ürün ve çevre koruma sağlar. Diğer uygun uygulamalar arasında antineoplastik ilaçlar, genetik materyal, asbest ve tehlikeli hava kaynaklı partiküller oluşturan ek maddelerle çalışmak yer alır.

Tip B2 Biyogüvenlik Kabinleri, hücre araştırmalarının benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz özelliklere sahiptir. Bazı modellerde mikroskopu barındıran modifiye bir kanat bulunur. Diğer modellerde, hücreleri canlılık için uygun sıcaklıkta tutmak için çalışma yüzeyinde sıcaklık kontrollü bir çalışma alanı vardır.

Tip B2 Biyogüvenlik Kabinleri, personel ve ürün koruması sağlamak için aynı hava akışı düzenine sahiptir. Bu biyolojik güvenlik kabinleri, dışarıya sert kanallara sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma sırasında, oda havası kabinin üstüne ve bir besleme HEPA filtresinden çekilir. Bu filtrelenmiş hava, çalışma alanından aşağıya doğru akar. Oda havası da çalışma erişim açıklığında bulunan giriş ızgarasına çekilir. Kirlenmiş havanın tamamı egzoz HEPA filtresinden geçer. Özel bir egzoz sistemi ve uzaktan üfleyici, filtrelenmiş egzoz havasının% 100'ünü laboratuvardan tahliye eder.


  • Hava akışı:% 100 Egzoz
  • Dokunmatik  Elektronik Kontrol Sistemi
  • HEPA Filtreler 
  • 12469 Standartlarına uygun üretim
  • Dokunmatik kontrol panelinde filtre ömür saati, UV ömür saati, cam açma kapama, fan kontrolleri, fan verimleri, ön cam bariyerlerinin kondisyonu, tüm alarmlar, UV geri sayım zamanlaması, cihaz total çalışma süresi, dokunmatik PLC ekranında takibi olanağı bulunmalıdır
  • İstenilen ölçülerde üretim yapılmaktadır
  • Standart üretim ölçüleri 90cm,120cm,150cm,180cm